Strona główna | Intencje mszalne | Ogłoszenia | Szukaj | ++ |

Parafia pw.Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela w Grzawie

VII Niedziela zwykła
23 lutego 2020

Kolekta przeznaczona na potrzeby naszej Parafii w szczególności na zapłatę za ogrzewanie naszego Kościoła. Bóg zapłać za ofiary na ten cel składane.
W przyszłą niedzielę Kolekta jako jałmużna postna na cele potrzebujących archidiecezji.

W środę rozpoczynamy nowy okres roku liturgicznego a mianowicie Wielki Post. Jest to czas zastanowienia nad samym sobą oraz oraz refleksji nad własnym zbawieniem. Rozpoczniemy ten czas w środę popielcową. Msze święte w ten dzień o godzinie 8.00 oraz 17.30 z obrzędem posypania głów popiołem.

W czwartek Msza święta szkolna. Zapraszamy wszystkie dzieci.

W piątek o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi świętej a o godzinie 17.30 Msza święta bez kazania. O godzinie 18.00 Droga Krzyżowa.

W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka Dzieci Maryi naszej parafii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty Paniom: Ewie Łukasik, Teresie Wygrabek oraz Panu Szymonowi Wygrabek. W przyszłym tygodniu poprosimy Panie Eleonorę Morkisz Annę Rudnicką Wrzeciono oraz Anetę Utrata.

Polecam ciekawe artykuły Gościa Niedzielnego. Niech każdy z nas pogłębia swoją wiarę przez czytanie nie tylko ciekawych artykułów, ale także świadectw wiary, które w każdym numerze naszego tygodnika diecezjalnego się znajdują.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać I Niedzielę Wielkiego Postu. Tradycyjnie o godzinie 15.00 gromadzimy się na nabożeństwie Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

Kończąc życzę aby każdy znalazł czas na spotkanie z Chrystusem w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, aby z Chrystusem zbawiać świat.

Parafia pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Grzawie poszukuje organisty.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32/211-63-11.

Data ważności: 2020-02-28 15:00
Prosimy zamykać drzwi w kościele.
Kościół jest ogrzewany
Bóg zapłać.