Strona główna | Nasza Parafia | Grupy parafialne | Galeria | PRD | Kontakt      administrator PC

Zgodnie z zarządzeniem władz państwowych z dniem 30 maja 2020 zostaje zniesiony limit wiernych w miejscach kultu religijnego. Nadal obowiązuje zachowanie dystansu społecznego (2m), zasłanianie nosa i ust. *** Od 6 czerwca w Archidiecezji Katowickiej zniesiona została dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy św.

Dzisiaj SWFObject embed

Liczba odwiedzin:

od 21.02.2009
Dzisiaj imieniny:

Twoje IP:

Gości on-line:

Czcigodny Księże Proboszczu życzenia W dniu Twoich urodzin życzymy Ci dużo zdrowia, niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości. Niech Panienka Grzawska otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w prowadzeniu naszej parafii i głoszenia Słowa Bożego w tych trudnych czasach. Szczęść Boże! Wdzięczni parafianie...

ostatnia aktualizacja strony - 04.06.2018